CUBE 27" 240Hz Flat IPS 0.5ms FreeSync HDR Pivot DP RGB Full HD PA-27P240F05 Gaming Monitör - Sıfır Ölü Piksel Garantili
CUBE 27" 240Hz 2K 0.5ms VA Panel FreeSync Pivot DP, HDMI RGB PA-27V240F05-2K Gaming Monitör
| MARKA | CUBE |
| KONTRAST ORANI | 4000:1 |
| EKRAN RENK | 16.7 Milyon |
| GÖRÜŞ AÇISI | 178° (H) / 178° (V) |
| VESA UYUMLULUĞU | Var |
| VESA ÖLÇÜ | 100 x 100mm |
| SYNC TEKNOLOJİSİ | G-Sync (NVIDIA) FreeSync (AMD) Uyumlu |
| HDCP DESTEĞİ | Yok |
| EKRAN BOYUTU | 27" |
| MONİTÖR ÇÖZÜNÜRLÜK | 2560 x 1440 (2K) |
| 3D READY | Yok |
| DİSPLAYPORT | DisplayPort x 2 |
| TAZELEME HIZI | 240 Hz |
| HDR | Var |
| MİNİ DİSPLAYPORT | Yok |
| HDMI | HDMI x 2 |
| PANEL | VA |
| TEPKİME SÜRESİ | 0.5ms |
| MİNİ HDMI | Yok |
| TYPE-C | Yok |
| PARLAKLIK | 250 cd/m2 |
| DVI | Yok |
| D-SUB | Yok |
| USB 2.0 | Yok |
| USB 3.0 | Yok |
| USB 3.1 | Yok |
| USB 3.2 | Yok |
| HOPARLÖR | Yok |
| DAHİLİ KAMERA | Yok |
| EAN Kodu | OUTLET-PA-27V240F05-2K |