• Dahili 850W 80+ Gold Full Modüler ATX 3.1 & PCle 5.1 Beyaz Güç Kaynağı
• 4x120mm dahili ARGB fan, 7 adede kadar toplam fan desteği sunar
• GPU uzunluğunu 410 mm'ye kadar destekler
• 157 mm'ye kadar CPU soğutucu yüksekliğini destekler
• Sağ panelde 360 mm radyatör desteği
• Üç taraftaki temperli cam, iç mekanın çok açılı bir görünümünü sunar
• Ön ve üst kısımda entegre U şekilli temperli cam bulunur
• LED ekran CPU, bellek kullanımı, sıcaklık ve frekansı izler
• Alt, arka ve yan havalandırma mükemmel soğutma performansı sağlar
• Kolay temizlik ve bakım için altta çekilebilir toz filtresi



| MARKA | 1ST PLAYER |
| Kasa Tipi | Atx |
| PSU | Var |
| PSU Konumu | Aşağıda |
| PSU Konumu | Gizli Yan Panel |
| Şeffaf Kasa | Evet |
| PSU Güç Değeri | 850W |
| 3.5" Internal Disk Desteği | 2 Adet |
| 2.5" Internal Disk Desteği | 3 Adet |
| USB 2.0 Port Sayısı | Yok |
| USB 3.0 Port Sayısı | USB 3.0 x 2 |
| USB 3.1 Port Sayısı | Yok |
| TYPE-C Port | Var |
| IEEE 1394 | Yok |
| Audio Girişi | Var |
| Kasa Ölçüleri | 443 x 280 x 440 mm |
| Üst Radyatör Desteği | YOK |
| Mevcut Ön Fan Adedi | Yok |
| Mevcut Arka Fan Adedi | 1 x 120mm |
| Mevcut Üst Fan Adedi | Yok |
| Mevcut Yan Fan Adedi | Yok |
| Mevcut Alt Fan Adedi | 3 x 120mm |
| Ekran Kartı Uzunluk Desteği | 410mm |
| Fan Aydınlatma Türü | ARGB |
| EAN Kodu | 6977916594555 |
| Taksit | | | | | | | | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peşin | 9499.0 TL | 9499.0 TL | 9499.0 TL | 9499.0 TL | 9499.0 TL | 9499.0 TL | 9499.0 TL | 9499.0 TL |
| 2 | 5082.91 TL x 2 TOPLAM 10165.83 TL | 5082.91 TL x 2 TOPLAM 10165.83 TL | 5082.91 TL x 2 TOPLAM 10165.83 TL | 5082.91 TL x 2 TOPLAM 10165.83 TL | 5082.91 TL x 2 TOPLAM 10165.83 TL | 5082.91 TL x 2 TOPLAM 10165.83 TL | 5082.91 TL x 2 TOPLAM 10165.83 TL | 5082.91 TL x 2 TOPLAM 10165.83 TL |
| 3 | 3448.45 TL x 3 TOPLAM 10345.36 TL | 3448.45 TL x 3 TOPLAM 10345.36 TL | 3448.45 TL x 3 TOPLAM 10345.36 TL | 3448.45 TL x 3 TOPLAM 10345.36 TL | 3448.45 TL x 3 TOPLAM 10345.36 TL | 3448.45 TL x 3 TOPLAM 10345.36 TL | 3448.45 TL x 3 TOPLAM 10345.36 TL | 3448.45 TL x 3 TOPLAM 10345.36 TL |
| 6 | 1862.75 TL x 6 TOPLAM 11176.52 TL | 1862.75 TL x 6 TOPLAM 11176.52 TL | 1862.75 TL x 6 TOPLAM 11176.52 TL | 1862.75 TL x 6 TOPLAM 11176.52 TL | 1862.75 TL x 6 TOPLAM 11176.52 TL | 1862.75 TL x 6 TOPLAM 11176.52 TL | 1862.75 TL x 6 TOPLAM 11176.52 TL | 1862.75 TL x 6 TOPLAM 11176.52 TL |
| 9 | 1332.29 TL x 9 TOPLAM 11990.59 TL | 1332.29 TL x 9 TOPLAM 11990.59 TL | 1332.29 TL x 9 TOPLAM 11990.59 TL | 1332.29 TL x 9 TOPLAM 11990.59 TL | 1332.29 TL x 9 TOPLAM 11990.59 TL | 1332.29 TL x 9 TOPLAM 11990.59 TL | 1332.29 TL x 9 TOPLAM 11990.59 TL | 1332.29 TL x 9 TOPLAM 11990.59 TL |
| 12 | 1061.91 TL x 12 TOPLAM 12742.91 TL | 1061.91 TL x 12 TOPLAM 12742.91 TL | 1061.91 TL x 12 TOPLAM 12742.91 TL | 1061.91 TL x 12 TOPLAM 12742.91 TL | 1061.91 TL x 12 TOPLAM 12742.91 TL | 1061.91 TL x 12 TOPLAM 12742.91 TL | 1061.91 TL x 12 TOPLAM 12742.91 TL | 1061.91 TL x 12 TOPLAM 12742.91 TL |