1ST Player UView UV6 Siyah 750W 80+ Silver ATX 3.1 ARGB 3x12cm Fan Panoramik Temperli Cam USB 3.0 M-ATX Kasa
1ST PLAYER GM7 BTF SİYAH 750W 80+ BRONZE ARGB 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM USB 3.0 TYPE-C ATX KASA








| MARKA | 1ST PLAYER |
| Kasa Tipi | MicroATX |
| PSU | Var |
| PSU Konumu | Gizli Yan Panel |
| Şeffaf Kasa | Evet |
| PSU Güç Değeri | 650W |
| 3.5" Internal Disk Desteği | 1 Adet |
| 2.5" Internal Disk Desteği | 2 Adet |
| USB 2.0 Port Sayısı | USB 2.0 x 1 |
| USB 3.0 Port Sayısı | USB 3.0 x 2 |
| USB 3.1 Port Sayısı | Yok |
| TYPE-C Port | Yok |
| IEEE 1394 | Yok |
| Audio Girişi | Var |
| Kasa Ölçüleri | 425 x 275 x 354 mm |
| Üst Radyatör Desteği | 360mm |
| Mevcut Ön Fan Adedi | Yok |
| Mevcut Arka Fan Adedi | 1 x 120mm |
| Mevcut Üst Fan Adedi | Yok |
| Mevcut Yan Fan Adedi | 2 x 120mm |
| Mevcut Alt Fan Adedi | Yok |
| Ekran Kartı Uzunluk Desteği | 410mm |
| Fan Aydınlatma Türü | ARGB |
| USB 3.2 Port Sayısı | Yok |
| EAN Kodu | 6977916597754 |
| Taksit | | | | | | | | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peşin | 4399.0 TL | 4399.0 TL | 4399.0 TL | 4399.0 TL | 4399.0 TL | 4399.0 TL | 4399.0 TL | 4399.0 TL |
| 2 | 2353.90 TL x 2 TOPLAM 4707.81 TL | 2353.90 TL x 2 TOPLAM 4707.81 TL | 2353.90 TL x 2 TOPLAM 4707.81 TL | 2353.90 TL x 2 TOPLAM 4707.81 TL | 2353.90 TL x 2 TOPLAM 4707.81 TL | 2353.90 TL x 2 TOPLAM 4707.81 TL | 2353.90 TL x 2 TOPLAM 4707.81 TL | 2353.90 TL x 2 TOPLAM 4707.81 TL |
| 3 | 1596.98 TL x 3 TOPLAM 4790.95 TL | 1596.98 TL x 3 TOPLAM 4790.95 TL | 1596.98 TL x 3 TOPLAM 4790.95 TL | 1596.98 TL x 3 TOPLAM 4790.95 TL | 1596.98 TL x 3 TOPLAM 4790.95 TL | 1596.98 TL x 3 TOPLAM 4790.95 TL | 1596.98 TL x 3 TOPLAM 4790.95 TL | 1596.98 TL x 3 TOPLAM 4790.95 TL |
| 6 | 862.64 TL x 6 TOPLAM 5175.86 TL | 862.64 TL x 6 TOPLAM 5175.86 TL | 862.64 TL x 6 TOPLAM 5175.86 TL | 862.64 TL x 6 TOPLAM 5175.86 TL | 862.64 TL x 6 TOPLAM 5175.86 TL | 862.64 TL x 6 TOPLAM 5175.86 TL | 862.64 TL x 6 TOPLAM 5175.86 TL | 862.64 TL x 6 TOPLAM 5175.86 TL |
| 9 | 616.98 TL x 9 TOPLAM 5552.86 TL | 616.98 TL x 9 TOPLAM 5552.86 TL | 616.98 TL x 9 TOPLAM 5552.86 TL | 616.98 TL x 9 TOPLAM 5552.86 TL | 616.98 TL x 9 TOPLAM 5552.86 TL | 616.98 TL x 9 TOPLAM 5552.86 TL | 616.98 TL x 9 TOPLAM 5552.86 TL | 616.98 TL x 9 TOPLAM 5552.86 TL |
| 12 | 491.77 TL x 12 TOPLAM 5901.26 TL | 491.77 TL x 12 TOPLAM 5901.26 TL | 491.77 TL x 12 TOPLAM 5901.26 TL | 491.77 TL x 12 TOPLAM 5901.26 TL | 491.77 TL x 12 TOPLAM 5901.26 TL | 491.77 TL x 12 TOPLAM 5901.26 TL | 491.77 TL x 12 TOPLAM 5901.26 TL | 491.77 TL x 12 TOPLAM 5901.26 TL |