1ST PLAYER BV7 BEYAZ ACK 750W 80+ BRONZE ARGB 4X12CM FAN PANORAMİK TEMPERLİ CAM USB 3.0 ATX KASA
1ST PLAYER GM7 BTF SİYAH 750W 80+ BRONZE ARGB 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM USB 3.0 TYPE-C ATX KASA
| MARKA | 1ST PLAYER |
| Kasa Tipi | MicroATX |
| PSU | Var |
| PSU Konumu | Aşağıda |
| Şeffaf Kasa | Evet |
| PSU Güç Değeri | 400W |
| 3.5" Internal Disk Desteği | 1 Adet |
| 2.5" Internal Disk Desteği | 1 Adet |
| USB 2.0 Port Sayısı | USB 2.0 x 1 |
| USB 3.0 Port Sayısı | USB 3.0 x 1 |
| USB 3.1 Port Sayısı | Yok |
| TYPE-C Port | Yok |
| Audio Girişi | Var |
| Kasa Ölçüleri | 360 x 210 x 400 mm |
| Üst Radyatör Desteği | YOK |
| Mevcut Ön Fan Adedi | 3 x 120mm |
| Mevcut Arka Fan Adedi | 1 x 120mm |
| Mevcut Üst Fan Adedi | Yok |
| Mevcut Yan Fan Adedi | Yok |
| Mevcut Alt Fan Adedi | Yok |
| Ekran Kartı Uzunluk Desteği | 270mm |
| Fan Aydınlatma Türü | Rainbow |
| USB 3.2 Port Sayısı | Yok |
| EAN Kodu | 6977916597921 |
| Taksit | | | | | | | | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peşin | 2499.0 TL | 2499.0 TL | 2499.0 TL | 2499.0 TL | 2499.0 TL | 2499.0 TL | 2499.0 TL | 2499.0 TL |
| 2 | 1337.21 TL x 2 TOPLAM 2674.43 TL | 1337.21 TL x 2 TOPLAM 2674.43 TL | 1337.21 TL x 2 TOPLAM 2674.43 TL | 1337.21 TL x 2 TOPLAM 2674.43 TL | 1337.21 TL x 2 TOPLAM 2674.43 TL | 1337.21 TL x 2 TOPLAM 2674.43 TL | 1337.21 TL x 2 TOPLAM 2674.43 TL | 1337.21 TL x 2 TOPLAM 2674.43 TL |
| 3 | 907.22 TL x 3 TOPLAM 2721.66 TL | 907.22 TL x 3 TOPLAM 2721.66 TL | 907.22 TL x 3 TOPLAM 2721.66 TL | 907.22 TL x 3 TOPLAM 2721.66 TL | 907.22 TL x 3 TOPLAM 2721.66 TL | 907.22 TL x 3 TOPLAM 2721.66 TL | 907.22 TL x 3 TOPLAM 2721.66 TL | 907.22 TL x 3 TOPLAM 2721.66 TL |
| 6 | 490.05 TL x 6 TOPLAM 2940.32 TL | 490.05 TL x 6 TOPLAM 2940.32 TL | 490.05 TL x 6 TOPLAM 2940.32 TL | 490.05 TL x 6 TOPLAM 2940.32 TL | 490.05 TL x 6 TOPLAM 2940.32 TL | 490.05 TL x 6 TOPLAM 2940.32 TL | 490.05 TL x 6 TOPLAM 2940.32 TL | 490.05 TL x 6 TOPLAM 2940.32 TL |
| 9 | 350.50 TL x 9 TOPLAM 3154.49 TL | 350.50 TL x 9 TOPLAM 3154.49 TL | 350.50 TL x 9 TOPLAM 3154.49 TL | 350.50 TL x 9 TOPLAM 3154.49 TL | 350.50 TL x 9 TOPLAM 3154.49 TL | 350.50 TL x 9 TOPLAM 3154.49 TL | 350.50 TL x 9 TOPLAM 3154.49 TL | 350.50 TL x 9 TOPLAM 3154.49 TL |
| 12 | 279.37 TL x 12 TOPLAM 3352.41 TL | 279.37 TL x 12 TOPLAM 3352.41 TL | 279.37 TL x 12 TOPLAM 3352.41 TL | 279.37 TL x 12 TOPLAM 3352.41 TL | 279.37 TL x 12 TOPLAM 3352.41 TL | 279.37 TL x 12 TOPLAM 3352.41 TL | 279.37 TL x 12 TOPLAM 3352.41 TL | 279.37 TL x 12 TOPLAM 3352.41 TL |