TwinMOS DDR5 64GB (2x32GB) 6000MHz CL36 Desktop Ram (Soğutuculu)
• Oyun bilgisayarları ve yüksek performans ihtiyaçları için ideal çözüm
• DDR5 / U-DIMM
• Kullanım tipi : Desktop PC
• Frekans hızı : 6000 MHz
• Intel XMP 3.0 ve AMD EXPO desteği
• Kapasite : 64GB (2x32GB) Dual Kit
• Gecikme değeri : CL36
• Voltaj : 1.35V
• Soğutucu : Var
• Ürün Ölçüleri : 133x43x8 mm (soğutucu dahil)
• Üretim yeri : Taiwan
• Garanti : Ürün ömrü boyunca
• Bellek kategorisinde 20 yılın üzerinde deneyim (1998’den beri)

| MARKA | TWINMOS |
| RAM TİPİ | DDR5 |
| RAM KAPASİTESİ | 64GB |
| RAM FREKANS HIZI | 6000 MHz |
| CAS GECİKME | 36 |
| ZAMANLAMA | - |
| VOLTAJ | 1.35V |
| RENK | Kırmızı |
| PAKET RAM SAYISI | 2 |
| RAM UYUMLULUĞU | Masaüstü Ram |
| EAN Kodu | 6291104608238 |
| Taksit | | | | | | | | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peşin | 17485.0 TL | 17485.0 TL | 17485.0 TL | 17485.0 TL | 17485.0 TL | 17485.0 TL | 17485.0 TL | 17485.0 TL |
| 2 | 9356.22 TL x 2 TOPLAM 18712.45 TL | 9356.22 TL x 2 TOPLAM 18712.45 TL | 9356.22 TL x 2 TOPLAM 18712.45 TL | 9356.22 TL x 2 TOPLAM 18712.45 TL | 9356.22 TL x 2 TOPLAM 18712.45 TL | 9356.22 TL x 2 TOPLAM 18712.45 TL | 9356.22 TL x 2 TOPLAM 18712.45 TL | 9356.22 TL x 2 TOPLAM 18712.45 TL |
| 3 | 6347.64 TL x 3 TOPLAM 19042.91 TL | 6347.64 TL x 3 TOPLAM 19042.91 TL | 6347.64 TL x 3 TOPLAM 19042.91 TL | 6347.64 TL x 3 TOPLAM 19042.91 TL | 6347.64 TL x 3 TOPLAM 19042.91 TL | 6347.64 TL x 3 TOPLAM 19042.91 TL | 6347.64 TL x 3 TOPLAM 19042.91 TL | 6347.64 TL x 3 TOPLAM 19042.91 TL |
| 6 | 3428.81 TL x 6 TOPLAM 20572.85 TL | 3428.81 TL x 6 TOPLAM 20572.85 TL | 3428.81 TL x 6 TOPLAM 20572.85 TL | 3428.81 TL x 6 TOPLAM 20572.85 TL | 3428.81 TL x 6 TOPLAM 20572.85 TL | 3428.81 TL x 6 TOPLAM 20572.85 TL | 3428.81 TL x 6 TOPLAM 20572.85 TL | 3428.81 TL x 6 TOPLAM 20572.85 TL |
| 9 | 2452.37 TL x 9 TOPLAM 22071.32 TL | 2452.37 TL x 9 TOPLAM 22071.32 TL | 2452.37 TL x 9 TOPLAM 22071.32 TL | 2452.37 TL x 9 TOPLAM 22071.32 TL | 2452.37 TL x 9 TOPLAM 22071.32 TL | 2452.37 TL x 9 TOPLAM 22071.32 TL | 2452.37 TL x 9 TOPLAM 22071.32 TL | 2452.37 TL x 9 TOPLAM 22071.32 TL |
| 12 | 1954.68 TL x 12 TOPLAM 23456.13 TL | 1954.68 TL x 12 TOPLAM 23456.13 TL | 1954.68 TL x 12 TOPLAM 23456.13 TL | 1954.68 TL x 12 TOPLAM 23456.13 TL | 1954.68 TL x 12 TOPLAM 23456.13 TL | 1954.68 TL x 12 TOPLAM 23456.13 TL | 1954.68 TL x 12 TOPLAM 23456.13 TL | 1954.68 TL x 12 TOPLAM 23456.13 TL |