TwinMOS DDR5 16GB (1x16GB) 6000MHz CL36 RGB Desktop Ram
• Oyun bilgisayarları ve yüksek performans ihtiyaçları için ideal çözüm
• DDR5 / U-DIMM
• Kullanım tipi : Desktop PC
• Frekans hızı : 6000 MHz
• Intel XMP 3.0 ve AMD EXPO desteği
• Kapasite : 16GB
• Gecikme değeri : CL36
• Voltaj : 1.35V
• Soğutucu : RGB
• Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light, ASRock Polychrome RGB yazılımlarıyla tam uyum
• Ürün Ölçüleri : 133x43x8 mm (soğutucu dahil)
• Üretim yeri : Taiwan
• Garanti : Ürün ömrü boyunca
• Bellek kategorisinde 20 yılın üzerinde deneyim (1998’den beri)

| MARKA | TWINMOS |
| RAM TİPİ | DDR5 |
| RAM KAPASİTESİ | 32GB |
| RAM FREKANS HIZI | 6000 MHz |
| CAS GECİKME | 36 |
| ZAMANLAMA | - |
| VOLTAJ | 1.35V |
| RENK | RGB |
| PAKET RAM SAYISI | 1 |
| RAM UYUMLULUĞU | Masaüstü Ram |
| EAN Kodu | 6291104608009 |
| Taksit | | | | | | | | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peşin | 5297.0 TL | 5297.0 TL | 5297.0 TL | 5297.0 TL | 5297.0 TL | 5297.0 TL | 5297.0 TL | 5297.0 TL |
| 2 | 2834.42 TL x 2 TOPLAM 5668.85 TL | 2834.42 TL x 2 TOPLAM 5668.85 TL | 2834.42 TL x 2 TOPLAM 5668.85 TL | 2834.42 TL x 2 TOPLAM 5668.85 TL | 2834.42 TL x 2 TOPLAM 5668.85 TL | 2834.42 TL x 2 TOPLAM 5668.85 TL | 2834.42 TL x 2 TOPLAM 5668.85 TL | 2834.42 TL x 2 TOPLAM 5668.85 TL |
| 3 | 1922.99 TL x 3 TOPLAM 5768.96 TL | 1922.99 TL x 3 TOPLAM 5768.96 TL | 1922.99 TL x 3 TOPLAM 5768.96 TL | 1922.99 TL x 3 TOPLAM 5768.96 TL | 1922.99 TL x 3 TOPLAM 5768.96 TL | 1922.99 TL x 3 TOPLAM 5768.96 TL | 1922.99 TL x 3 TOPLAM 5768.96 TL | 1922.99 TL x 3 TOPLAM 5768.96 TL |
| 6 | 1038.74 TL x 6 TOPLAM 6232.45 TL | 1038.74 TL x 6 TOPLAM 6232.45 TL | 1038.74 TL x 6 TOPLAM 6232.45 TL | 1038.74 TL x 6 TOPLAM 6232.45 TL | 1038.74 TL x 6 TOPLAM 6232.45 TL | 1038.74 TL x 6 TOPLAM 6232.45 TL | 1038.74 TL x 6 TOPLAM 6232.45 TL | 1038.74 TL x 6 TOPLAM 6232.45 TL |
| 9 | 742.93 TL x 9 TOPLAM 6686.40 TL | 742.93 TL x 9 TOPLAM 6686.40 TL | 742.93 TL x 9 TOPLAM 6686.40 TL | 742.93 TL x 9 TOPLAM 6686.40 TL | 742.93 TL x 9 TOPLAM 6686.40 TL | 742.93 TL x 9 TOPLAM 6686.40 TL | 742.93 TL x 9 TOPLAM 6686.40 TL | 742.93 TL x 9 TOPLAM 6686.40 TL |
| 12 | 592.16 TL x 12 TOPLAM 7105.93 TL | 592.16 TL x 12 TOPLAM 7105.93 TL | 592.16 TL x 12 TOPLAM 7105.93 TL | 592.16 TL x 12 TOPLAM 7105.93 TL | 592.16 TL x 12 TOPLAM 7105.93 TL | 592.16 TL x 12 TOPLAM 7105.93 TL | 592.16 TL x 12 TOPLAM 7105.93 TL | 592.16 TL x 12 TOPLAM 7105.93 TL |