| MARKA | MSI |
| Ekran Kartı Üreticisi | NVIDIA |
| Ekran Kartı Serisi | GeForce 4000 Serisi |
| Ekran Kartı Modeli | GeForce RTX 4090 |
| Max Çekirdek Hızı | 2640 MHz |
| ÇEKİRDEK HIZI | 2640 MHz |
| DirectX | DirectX 12 Ultimate |
| GPU Bellek Tipi | GDDR6X |
| GPU Bellek Kapasitesi | 24GB |
| GPU Bellek Arayüzü | 384-Bit |
| D-SUB | Yok |
| DVI | Yok |
| HDMI | HDMI x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 1.4a x 3 |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan Türü | Sıvı Soğutma |
| Fan Sayısı | 3 FAN |
| GPU Çekirdeğii | 16384 |
| Bellek Hızı | 2190 MHz |
| Bellek Boyutu | 24 GB |
| EAN Kodu | 4711377019224 |