| MARKA | GIGABYTE |
| Ekran Kartı Üreticisi | AMD |
| Ekran Kartı Serisi | Radeon 9000 Serisi |
| Ekran Kartı Modeli | Radeon RX 9070 |
| Max Çekirdek Hızı | 2700 MHz |
| DirectX | DirectX 12 API |
| GPU Bellek Tipi | GDDR6 |
| GPU Bellek Kapasitesi | 16GB |
| GPU Bellek Arayüzü | 256-Bit |
| HDMI | HDMI 2.1b x 2 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1A x 2 |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan Türü | Aktif Soğutma |
| Fan Sayısı | 3 FAN |
| GPU Çekirdeğii | 3584 |
| Minimum PSU Değeri | 750W |
| Ekran Kartı Uzunluğu | 288 MM |
| EAN Kodu | 4719331355511 |