Stok Kodu: PAKET-16GB-7500F-TS1240
  • CORSAIR 16GB Vengeance LPX 6000MHz CL36 DDR5 EXPO Kutusuz Ram
  • AMD RYZEN 5 7500F Tray 3.70 Ghz 6 Çekirdek 38MB AM5 5NM İşlemci
  • 1ST Player Thunderstorm TS1 240mm Siyah ARGB AM5 / LGA 1700 İşlemci Sıvı Soğutucu
Alternatif Ürünler
  • Ürün Açıklaması
  • Ürün Özellikleri
  • Taksit Seçenekleri