TUF Gaming VG27AQM5A
TUF Gaming Seri 5 - VG27AQM5A Oyuncu Monitörü – 27-inç, QHD(2560x1440), 300Hz, Fast IPS, ELMB Sync, 0,3ms (GTG.), Stereo Hoparlör, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center
  • Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi için tasarlanan 300Hz yenileme hızına sahip 27 inç HD (2560x1440) oyuncu monitörü.
  • DisplayWidget Center, monitör ayarlarını mouse ile değiştirmenize olanak verir.
TUF Gaming VG27AQM5A
DESTANSI TUF GELİŞTİRMELERİ
TUF Gaming VG27AQM5A
TUF Gaming VG27AQM5A, üst düzey oyun deneyimi için beş adet geliştirme sunan QHD 27 inç monitördür. Ürün, 300Hz yenileme hızı ve 0,3ms tepki süresinin yanı sıra AMD FreeSync™ Premium ve NVIDIA G-SYNC uyumluluğu ile ultra akıcı oyun deneyimi sunar. İyileştirilmiş renk performansı, oyunlar için gelişmiş AI ve Displaywidget Center ile ortaya koyduğu kolay kontroller sayesinde bu monitör sizi rekabetin ilerisinde tutar.
TUF Gaming VG27AQM5A
OLAĞANÜSTÜ OYUN DENEYİMİ
TUF Gaming VG27AQM5A
DURDURULAMAZ OYUN PERFORMANS
300Hz’lik etkileyici yenileme hızı ve 0,3ms (min) GTG tepki süresi ile VG27AQM5A akıcı görseller ve ışık hızında oyun deneyimi sunar.
TUF Gaming VG27AQM5A
LİMİTSİZ OYUN DENEYİMİ
TUF Gaming VG27AQM5A
CANLI RENKLER, GELİŞMİŞ OYUN DENEYİMİ
TUF Gaming VG27AQM5A
KIYASIYA REKABET, DAHA FAZLA GALİBİYET
DİNAMİK NİŞANGAH
TUF Gaming VG27AQM5A
DYNAMIC SHADOW BOOST
TUF Gaming VG27AQM5A
AI GÖRSELLER
TUF Gaming VG27AQM5A
KOLAY KONTROL
DISPLAYWIDGET CENTER
TUF Gaming VG27AQM5A
GAMEVISUAL
TUF Gaming VG27AQM5A
GAMEPLUS
TUF Gaming VG27AQM5A
GENİŞ BAĞLANTI SEÇENEKLERİ
TUF Gaming VG27AQM5A
DÜŞÜK MAVİ IŞIK
ASUS Düşük Mavi Işık Teknolojisi, üstün renk performansını korurken zararlı mavi ışığı azaltır.
TUF Gaming VG27AQM5A
FLICKER-FREE
TUF Gaming VG27AQM5A
ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
ASUS Teknik Servis Bilgileri
ASUS ŞİMDİ ADOBE CREATIVE CLOUD İLE BİRLİKTE
MARKA ASUS
KONTRAST ORANI 1300:1
EKRAN RENK 16.7 Milyon
GÖRÜŞ AÇISI 178° (H) / 178° (V)
VESA UYUMLULUĞU Var
VESA ÖLÇÜ 100 x 100mm
SYNC TEKNOLOJİSİ Adaptive Sync
HDCP DESTEĞİ Yok
EKRAN BOYUTU 27"
MONİTÖR ÇÖZÜNÜRLÜK 2560 x 1440 (2K)
3D READY Yok
DİSPLAYPORT DisplayPort 1.4 x 1
TAZELEME HIZI 300 Hz