














| MARKA | ASUS |
| Ekran Kartı Üreticisi | NVIDIA |
| Ekran Kartı Serisi | GeForce 5000 Serisi |
| Ekran Kartı Modeli | GeForce RTX 5070 |
| Max Çekirdek Hızı | 2565 MHz |
| DirectX | DirectX 12 Ultimate |
| GPU Bellek Tipi | GDDR7 |
| GPU Bellek Kapasitesi | 12GB |
| GPU Bellek Arayüzü | 192-Bit |
| HDMI | HDMI 2.1 x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1 x 3 |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan Türü | Aktif Soğutma |
| Fan Sayısı | 2 FAN |
| GPU Çekirdeğii | 6144 |
| Minimum PSU Değeri | 750W |
| Ekran Kartı Uzunluğu | 304 MM |
| EAN Kodu | 4711636046213 |
| Taksit | | | | | | | | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peşin | 41599.0 TL | 41599.0 TL | 41599.0 TL | 41599.0 TL | 41599.0 TL | 41599.0 TL | 41599.0 TL | 41599.0 TL |
| 2 | 22259.62 TL x 2 TOPLAM 44519.25 TL | 22259.62 TL x 2 TOPLAM 44519.25 TL | 22259.62 TL x 2 TOPLAM 44519.25 TL | 22259.62 TL x 2 TOPLAM 44519.25 TL | 22259.62 TL x 2 TOPLAM 44519.25 TL | 22259.62 TL x 2 TOPLAM 44519.25 TL | 22259.62 TL x 2 TOPLAM 44519.25 TL | 22259.62 TL x 2 TOPLAM 44519.25 TL |
| 3 | 15101.82 TL x 3 TOPLAM 45305.47 TL | 15101.82 TL x 3 TOPLAM 45305.47 TL | 15101.82 TL x 3 TOPLAM 45305.47 TL | 15101.82 TL x 3 TOPLAM 45305.47 TL | 15101.82 TL x 3 TOPLAM 45305.47 TL | 15101.82 TL x 3 TOPLAM 45305.47 TL | 15101.82 TL x 3 TOPLAM 45305.47 TL | 15101.82 TL x 3 TOPLAM 45305.47 TL |
| 6 | 8157.56 TL x 6 TOPLAM 48945.38 TL | 8157.56 TL x 6 TOPLAM 48945.38 TL | 8157.56 TL x 6 TOPLAM 48945.38 TL | 8157.56 TL x 6 TOPLAM 48945.38 TL | 8157.56 TL x 6 TOPLAM 48945.38 TL | 8157.56 TL x 6 TOPLAM 48945.38 TL | 8157.56 TL x 6 TOPLAM 48945.38 TL | 8157.56 TL x 6 TOPLAM 48945.38 TL |
| 9 | 5834.49 TL x 9 TOPLAM 52510.42 TL | 5834.49 TL x 9 TOPLAM 52510.42 TL | 5834.49 TL x 9 TOPLAM 52510.42 TL | 5834.49 TL x 9 TOPLAM 52510.42 TL | 5834.49 TL x 9 TOPLAM 52510.42 TL | 5834.49 TL x 9 TOPLAM 52510.42 TL | 5834.49 TL x 9 TOPLAM 52510.42 TL | 5834.49 TL x 9 TOPLAM 52510.42 TL |
| 12 | 4650.42 TL x 12 TOPLAM 55805.06 TL | 4650.42 TL x 12 TOPLAM 55805.06 TL | 4650.42 TL x 12 TOPLAM 55805.06 TL | 4650.42 TL x 12 TOPLAM 55805.06 TL | 4650.42 TL x 12 TOPLAM 55805.06 TL | 4650.42 TL x 12 TOPLAM 55805.06 TL | 4650.42 TL x 12 TOPLAM 55805.06 TL | 4650.42 TL x 12 TOPLAM 55805.06 TL |