TwinMOS DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 Desktop Ram (Soğutuculu)
• Oyun bilgisayarları ve yüksek performans ihtiyaçları için ideal çözüm
• DDR5 / U-DIMM
• Kullanım tipi : Desktop PC
• Frekans hızı : 6000 MHz
• Intel XMP 3.0 ve AMD EXPO desteği
• Kapasite : 32GB (2x16GB) Dual Kit
• Gecikme değeri : CL36
• Voltaj : 1.35V
• Soğutucu : Var
• Ürün Ölçüleri : 133x43x8 mm (soğutucu dahil)
• Üretim yeri : Taiwan
• Garanti : Ürün ömrü boyunca
• Bellek kategorisinde 20 yılın üzerinde deneyim (1998’den beri)

| MARKA | TWINMOS |
| RAM TİPİ | DDR5 |
| RAM KAPASİTESİ | 32GB |
| RAM FREKANS HIZI | 6000 MHz |
| CAS GECİKME | 36 |
| ZAMANLAMA | - |
| VOLTAJ | 1.35V |
| RENK | Kırmızı |
| PAKET RAM SAYISI | 2 |
| RAM UYUMLULUĞU | Masaüstü Ram |
| EAN Kodu | 6291104608221 |
| Taksit | | | | | | | | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peşin | 9579.0 TL | 9579.0 TL | 9579.0 TL | 9579.0 TL | 9579.0 TL | 9579.0 TL | 9579.0 TL | 9579.0 TL |
| 2 | 5125.72 TL x 2 TOPLAM 10251.45 TL | 5125.72 TL x 2 TOPLAM 10251.45 TL | 5125.72 TL x 2 TOPLAM 10251.45 TL | 5125.72 TL x 2 TOPLAM 10251.45 TL | 5125.72 TL x 2 TOPLAM 10251.45 TL | 5125.72 TL x 2 TOPLAM 10251.45 TL | 5125.72 TL x 2 TOPLAM 10251.45 TL | 5125.72 TL x 2 TOPLAM 10251.45 TL |
| 3 | 3477.50 TL x 3 TOPLAM 10432.49 TL | 3477.50 TL x 3 TOPLAM 10432.49 TL | 3477.50 TL x 3 TOPLAM 10432.49 TL | 3477.50 TL x 3 TOPLAM 10432.49 TL | 3477.50 TL x 3 TOPLAM 10432.49 TL | 3477.50 TL x 3 TOPLAM 10432.49 TL | 3477.50 TL x 3 TOPLAM 10432.49 TL | 3477.50 TL x 3 TOPLAM 10432.49 TL |
| 6 | 1878.44 TL x 6 TOPLAM 11270.65 TL | 1878.44 TL x 6 TOPLAM 11270.65 TL | 1878.44 TL x 6 TOPLAM 11270.65 TL | 1878.44 TL x 6 TOPLAM 11270.65 TL | 1878.44 TL x 6 TOPLAM 11270.65 TL | 1878.44 TL x 6 TOPLAM 11270.65 TL | 1878.44 TL x 6 TOPLAM 11270.65 TL | 1878.44 TL x 6 TOPLAM 11270.65 TL |
| 9 | 1343.51 TL x 9 TOPLAM 12091.57 TL | 1343.51 TL x 9 TOPLAM 12091.57 TL | 1343.51 TL x 9 TOPLAM 12091.57 TL | 1343.51 TL x 9 TOPLAM 12091.57 TL | 1343.51 TL x 9 TOPLAM 12091.57 TL | 1343.51 TL x 9 TOPLAM 12091.57 TL | 1343.51 TL x 9 TOPLAM 12091.57 TL | 1343.51 TL x 9 TOPLAM 12091.57 TL |
| 12 | 1070.85 TL x 12 TOPLAM 12850.23 TL | 1070.85 TL x 12 TOPLAM 12850.23 TL | 1070.85 TL x 12 TOPLAM 12850.23 TL | 1070.85 TL x 12 TOPLAM 12850.23 TL | 1070.85 TL x 12 TOPLAM 12850.23 TL | 1070.85 TL x 12 TOPLAM 12850.23 TL | 1070.85 TL x 12 TOPLAM 12850.23 TL | 1070.85 TL x 12 TOPLAM 12850.23 TL |